Zmiany

Od jakiegoś czasu możecie zauważyć zmiany, które zachodzą w naszej działalności internetowej. Parę lat temu, kiedy wszystko startowało, cel był konkretny: dużo i szybko… tak aby wypełnić Internet treścią, jaką oferują benedyktyni i tradycja monastyczna.

Teraz przyszedł czas na zwolnienie obrotów. Pragniemy ujednolicić i zminimalizować działania internetowe. Nie chodzi o skrajną redukcję, ale zweryfikowanie przydatności tak wielu miejsc, które zostały stworzone. Nasz obecny cel to 3 miejsca za pomocą których będziemy prezentować treści: YouTube, odnowiona wersja portalu o duchowości benedyktyńskiej oraz newsletter.

Pierwszym krokiem, który chcemy wykonać, jest budowa od samego początku bazy mailingowej. Za pomocą newslettera chcemy się kontaktować, aby przesyłać teksty, nowości wydawnicze i ogłoszenia, które dotyczą naszego podwórka. Planujemy wysyłkę takiego newslettera parę razy w tygodniu. Nie będzie to tylko wiadomość z informacją o naszych produktach, ale chcemy również dzielić się fragmentami treści monastycznych (apoftegmaty, pisma ascetyczne itp.) oraz informować o nowych artykułach i konferencjach audio.

Poniżej możecie Państwo zapisać się do bazy (ważne, aby potwierdzić swoją chęć zapisania się do newslettera). Ufamy, że zmiany wyjdą wszystkim na dobre…